PODPOŘTE VÝSTAVBU SOCHY | Otavská svatojánská společnost

PODPOŘTE VÝSTAVBU SOCHY

Nabídka

Aktuality

19. června od 20.00 hodin, Sušice - Kostel sv. Václava
20. června od 19.00, Písek, Děkanský kostel Narození Panny Marie
Koncert v Sušici se uskuteční 19.června ve 20.00 hod. v kostele sv.Václava a v Písku ve středu 20. června ve 19:00 hod. v Děkanském kostele.
9 koncertů festivalu navštívilo víc jak 2000 posluchačů | Svatojánský festival má za sebou devět úspěšných koncertů a zbývá jen závěrečný v klášteře Kladruby u Stříbra

Svatojánský festival

 

Půjčovna lodí

Podpořte výstavbu sochy

Na účet 2378601309/0800 můžete přispět jakoukoliv finanční částkou a podpořit tak projekt výstavby sochy Sv.Jana Nepomukého na čepickém mostě. V případě, že chcete být zaregistrování na těchto stránkách v seznamu dárců, informujte nás o finančním příspěvku na e-mail: sdruzeni@jannepomucky.cz (anonymní dárci v seznamu nebudou uvedeni). Tento účet je registrován na " Otavskou svatojánskou společnost“ u České spořitelny v Sušici

Za 5.000,-Kč je možné si zakoupit vlastní hvězdičku ze svatozáře sv.Jana a přispět tak na stavbu sochy. Počet hvězdiček je omezen.

Majitelé hvězdiček obdrží certifikát o vlastnictví (grafický list V.Tesařové s námětem sochy). Dárci budou uveřejněni na internetu a na mostě bude umístěna pamětní deska se jmény sponzorů i dárců nad 5000,-Kč, kteří přispěli k realizaci sochy.

Webdesign & hosting: ŠumavaNet.CZ